O nás

Společnost Haojing Trading Co., Ltd založená v roce 2006 se vždy zabývá výrobou a prodejem produktů pro vodní sporty. Během více než 10 let vývoje se stala lídrem na trhu v celé Číně v oblasti designu a výroby nafukovacích produktů. Nafukovací kajaky se v poslední době staly hlavními produkty naší společnosti.


Vítěz Innovation Ocean Technology jako divize obchodní společnosti Haojing byla založena v roce 2019. Jedná se o továrnu věnovanou inovacím, výzkumu, designu a výrobě nafukovacího kajaku a klínového ISUP. Naše továrna se dvěma dílnami pokrývá celkem 2000 m2. Tovární struktura je: Innovation R & Oddělení D, 2 osoby - každý rok vyvíjí 1 nebo 2 druhy nových patentových produktů; Mezinárodní obchodní oddělení, 3 osoby - převzít prodej v Evropě a Americe více než 3 roky pracovní zkušenosti pracovníků 15 osob. Výrobní kapacita naší továrny: nafukovací kajaky s jedním sedadlem 500 sad / měsíc; nafukovací kajak dvojitá sedadla 500 sad / měsíc a klínový kýl ISUP 500 sad / měsíc.


Snažíme se o neustálé inovace nafukovacích produktů! Nafukovací kajak je jen náš první krok, budeme také vyvíjet nové přizpůsobené produkty.

Dejte mi své myšlenky, vrátím vám inovativní produkty!Výhoda společnosti: Inovace, vývoj, kontrola kvality


Cíl společnosti: Happy Go!


Poptávka:

Poptávka
Shrink