DUBEL SEDADLA INFLATABEL KAYAK

Nafukovací kajak Double Seat


Tento dvojitý kajak s podporou až 350 kg. Díky tomu je skvělé pro rybolov, rekreační pádlování, cvičení a objevování. Přineste psa nebo lovné zařízení a jděte s jeho skládací konstrukcí.

Rozměry: 14 '' x 35,5 '' 17,7 '' nebo 4,26 x 0,9 x 0,45 m.

Vyrobeno z prvotřídního vojenského stupně stehového PVC, se 2 komorami, stehem nahoře; spodní kapka steh.

Sledování:   Sledování je hlavním zaměřením kajaku.       Z   jeho agresivní tvar trupu posunu ke dnu typu V.       design - tento kajak sleduje extrémně rovnou a vysokou rychlostí.

Zůstatek:   Ve 14 '' x 35,5 '' x 17,7 '',   tento       deska je dobře vyvážená, aby zvládla extrémní odolnost proti vodě a pádla       hmotnost až 350 kg.

Trvanlivost: Deska je nafukovací, ale necítí se jako       to. Je to nesmírně přísné a odpouštějící na vodě. Podpořeno naší plnou       Dvouletá záruka.

Tvar: V-Dolní formulář. Tato forma umožňuje velmi   efektivní pohyb po vodě, zvýšení rychlosti a manévrovatelnosti. Ve 14 '' délce   tato forma zdůrazňuje   zrychlení a sledování. Kvůli úzkému luku   kajak   prorážejí strmou vlnou, spíše než jdou nad ní. Rozumná šířka (35,5 ") pro 2 osoby v kombinaci s   vztlak   inflace, poskytuje bezkonkurenční rovnováhu a stabilizaci.  

Balík:

X2 Kayak s vestavěným pohodlným sedadlem.
x1 Přepravní taška
x1 Dual Stage Manual Pump
x 2 Hliníkové kajakové pádlo


PŘEDCHOZÍNafukovací Sup Paddle Board

DALŠÍ:No

Shrink