Nafukovací Sup Paddle Board

Nafukovací kajak s jedním sedadlem


Jedná se o kajak pro jednu osobu s podporou až 220 kg. Díky tomu je skvělé pro rybolov, rekreační pádlování, cvičení a objevování. Přineste psa nebo lovné zařízení a jděte s jeho skládací konstrukcí.

Rozměry: 12'6 '' x 31,5 '' x 17,7 '' nebo 3,85x0,8x0,45m.

Vyrobeno z prvotřídního vojenského stupně stehového PVC, se 2 komorami, stehem nahoře; spodní kapka steh.

Sledování:   Sledování je hlavním zaměřením kajaku. Z   to je       agresivní tvar trupu posunu ke spodnímu provedení typu V - toto       kajak sleduje extrémně rovnou a vysokou rychlostí.

Zůstatek:   Ve 12'6 '' x 31,5 '' x 17,7 '',   tato deska je v pořádku       vyvážený, aby zvládl extrémní odolnost proti vodě a váhu pádla až do 220 kg.

Trvanlivost: Deska je nafukovací, ale necítí se to. Je to nesmírně       rigidní a odpouštějící na vodě. S naší plnou dvouletou zárukou.

Tvar: V-Dolní formulář. Tato forma umožňuje velmi   efektivní pohyb po vodě, zvýšení rychlosti a manévrovatelnosti. V délce 12'6 ''   tato forma zdůrazňuje   zrychlení a sledování. Kvůli úzkému luku   kajak   prorážejí strmou vlnou, spíše než jdou nad ní. Rozumná šířka (31,5 ") v kombinaci s   vztlak   inflace, poskytuje bezkonkurenční rovnováhu a stabilizaci.  


PŘEDCHOZÍ:No

DALŠÍDUBEL SEDADLA INFLATABEL KAYAK

Shrink